Mehr brandheiße Inhalte
zur Gruppe
Spanien und Portugal
1210 Mitglieder
zum Thema
Gran canaria23
Mein Mann und ich sind vom 08.01.06 für eine Woche auf Gran Canaria…
Das Thema ist für dich interessant? Jetzt JOYclub entdecken

Jak sie stało ze wylądowaliscie na Joyclubie?

*******tBoy Mann
140 Beiträge
Themenersteller 
Jak sie stało ze wylądowaliscie na Joyclubie?
Hey wszystkim! Zwracając uwage ze na inne pokoje, to sporo sie tam dzieje.

Celujac w temat zapoznania wzajemnego. No i nawet ciekawy polskojezycznych ludzmi w Joy'ju powstało wyzej wymienione pytanie.

A ze wiem ze rozpoczenicie tanca lub "rozbicie pierwszego lodu" moze byc krepujące dla niektorych to zadajacy pytania ciekawski Gosciu sam "SE" zacznie😉

1. Od kiedy pamietam, tzn. we wieku 21 podajrze 22 lat bylem ciekawy ludzi i znajomosci i otwarty na swiat.
Przebywajac sluzbowo kilka lat poza Berlinem, w małym zadupiu jednych z miasteczek Brandenburgi, po pracy strasznie sie nudzilo.
Bylo praktycznie kilka powodow:
• Praca byla nudna.
-I tak szukałem w internecie czegos ciekawego.
Glodny wrazen i przezyc podknelem sie wtedy o rozne fora.
Miedzy innymi o forum z nazwą "po..pen"
Szukalem tam praktycznie lokalne grupy.
I Przezylem tam pierwsze takezwane otwarte spotkania , pierwsze trojkatciki, dotknelem sie z parkami cockolding, imprez o charaterze Gangbangow ale takze imprez wylacznie dla parek.

Generalnie zaciekawil mnie ten swiat, i w rozwmowie kiedys ktos mnie poinformował o takim forum jak Joyclub.
Wiec pomyslalem ze niezaszkodzi i zameldowalem sie tutaj, wstepnie troche niepewny, wstydliwy, niczym Lewandowski w swoim pierwszym sezonie xD
Zresztą pewnie sami wiecie jak jest.

Z ubiegem czasu Natknelem sie na impreski o charaterze jeszcze ciekawszym. Zaintrygowalo mnie to.
odwiedzilem imprezy w Hamburgu, w Bochum, w Hagen w Lipsku, na Zaksoni... lubie wyjezdzac z Berlina i pojechac sobie na jakas "Hü/ albo Fetysz-party".
Podobają mi sie interesujace sytuacje o seksualnym charakterze.
O ciemnej stronie mocy lub "nocy" ..no i tak juz zostało.

Umowmy sie rowniesz ze dzieki temu forum mozna uzyskac informacje o praktycznie wszystkim co zwiazane jest z seksem, z zabawami, z podrozami.

Gran Canaria/ Cap de agde / czy tez Chrowacja, masz tutaj wiele ludzi do przeczytania i do zapoznania.
A teraz kolej na was kochani 🙂
*********ciaki Paar
102 Beiträge
Będąc już w DE szukaliśmy alternatywy dla zbiornika.Tam już ostro wieje nudą itd.Tutaj oczywix płatne jest członkowstwo - pełne członkowstwo mam na myśli ale jest to całkiem inny portal.Zrzesza dużo osób.Dużo tematów i zagadnień jest poruszanych.Kluby różne oraz wydarzenia podawane na bieżąco.Wydaje się że największy portal w DE.Napewno można podać jeszcze sporo aspektów uczestnictwa w Joyclub.
*doggy* *kopfkino* *hotboobs* *sauna*
Anmelden und mitreden
Du willst mitdiskutieren?
Werde kostenlos Mitglied, um mit anderen über heiße Themen zu diskutieren oder deine eigene Frage zu stellen.