Mehr brandheiße Inhalte
zur Gruppe
Fuukiworld
361 Mitglieder
zur Gruppe
Romani in Germania
347 Mitglieder
Das Thema ist für dich interessant? Jetzt JOYclub entdecken

❤🧡💛💚💙💜🤎💖 ROMANIAN PARTY ❤🧡💛💚💙💜🤎💖

Ai dori sa participi la un astfel de eveniment?

Dauerhafte Umfrage
*******Sara Paar
25 Beiträge
Themenersteller 
❤🧡💛💚💙💜🤎💖 ROMANIAN PARTY ❤🧡💛💚💙💜🤎💖
Salutari doamnleor, salutari domnilor,

rolul acestui topic este de a organiza un eveniment romanesc pentru aceasta comunitate de romani, asa cum este ea de mica dar cu siguranta in crestere.

Am cautat pe joy.de astfel de evenmente insa nu am gasit.

Ce spuneti? Cum vi se pare ideea ⁉

Rog cei care sunteti cu adevarat interesati, sa veniti cu propuneri, idei, pareri, in privat sau aici !

Salutari fierbinti ! 💞
Depinde unde se organizeaza, și cine participa. Noi organizam tot cam la 3-4 săptămâni astfel de party-uri, unde cel puțin jumătate din cupluri sunt de romani....Suntem deschiși sa participăm la astfel de evenimente, indiferent dacă sunt Party-uri doar de perechi, sau cu ceva bărbați în plus, suntem deschisi și sa acceptam cupluri noi în cercul nostru, dar avem 2 criterii obligatorii ( știm ca o sa deranjeze, dar astea sunt regulile noastre ) : fără bărbați singuri români, și fără cupluri ad-hoc de români. Deci dacă se face vreun Party la o distanta rezonabila de München ( cam 200 km ),cu plăcere participăm. Dacă sunt cupluri de români care au interes, în 11.12 e următorul Party, doar de perechi, în München, în 15.01 e unul cu ceva bărbați în plus ( la 3 cupluri un Solo în plus ) la Ulm, în 05.02 ,în München, iar Party cu 2 bărbați la o femeie....
****l20 Mann
1 Beitrag
Participarea ca si cuplu face idea mai atractiva (cel putin pentru incepatori care se joaca cu gandul dar ezita).

Ps:
Sper ca acest grup sa creasca in continuare.
Salutari ☺️
Salutare! Noi am încercat,știți bine toți. Am organizat ceva,dar nu doar cu romani pentru ca au fost neserioși mulți dintre ei. Au scris forte multe cupluri si au promis ca vin,iar înainte cu câteva zile de petrecere nu au mai răspuns la telefon. Cine face asa ceva si se bazează pe oameni pe care nu ii cunoaște,risca sa petreacă in familie.
Anmelden und mitreden
Du willst mitdiskutieren?
Werde kostenlos Mitglied, um mit anderen über heiße Themen zu diskutieren oder deine eigene Frage zu stellen.