Mehr brandheiße Inhalte
zur Gruppe
Flotter Dreier MMF
25354 Mitglieder
Das Thema ist für dich interessant? Jetzt JOYclub entdecken

Româncele cele mai frumoase femei ?!

**********ouple Paar
123 Beiträge
Themenersteller 
Româncele cele mai frumoase femei ?!
Este adevărat ca Româncele sunt cele mai frumoase femei ?

Ce părere aveți voi?

Au Româncele cele mai frumoase “pasarici”?

Sunt Româncele cele mai bune la pat ?

Aștept părerile voastre ❤️
Bild ist FSK18
*****n80 Mann
4 Beiträge
Da... După unguroaice! 😉👍
**********ouple Paar
123 Beiträge
Themenersteller 
Zitat von *****n80:
Da... După unguroaice! 😉👍

Multumim *g*

Unguroaice : 1
Românce : 2
******rHH Mann
11 Beiträge
Româncele sunt cele mai frumoase!
Româncele au cele mai umede și fierbinți păsărici!
Româncele sunt cele mai focoase la sex!
**AD Paar
15 Beiträge
Nu cred ca putem generaliza, fiecare femeie are ceva personal care unora le place si altora nu, iar asta e valabil pentru toate femeile indiferent de tara de provenienta. Daca chimia functioneaza nu cred ca mai conteaza locul nasterii trecut in pasaport.

Ba mai mult, poate azi ti se pare o femeie exceptionala iar maine ... te intrebi cat de matol ai fost aseara *g*

Frumusetea sta in ochiul admiratorului. Asa cum noua ni se pare ca toti asiaticii arata la fel, asa cred si ei despre noi. Chestie de gusturi.
**********ouple Paar
123 Beiträge
Themenersteller 
Zitat von **AD:
Nu cred ca putem generaliza, fiecare femeie are ceva personal care unora le place si altora nu, iar asta e valabil pentru toate femeile indiferent de tara de provenienta. Daca chimia functioneaza nu cred ca mai conteaza locul nasterii trecut in pasaport.

Ba mai mult, poate azi ti se pare o femeie exceptionala iar maine ... te intrebi cat de matol ai fost aseara *g*

Frumusetea sta in ochiul admiratorului. Asa cum noua ni se pare ca toti asiaticii arata la fel, asa cred si ei despre noi. Chestie de gusturi.

Da si asta este adevărat!
Si oricum orice om este la fel nu contează naționalitatea.

E doar o chestie de curiozitate, si mai mult gândit ca small talk, ca multe orii auzi de la oameni zic gen așa :

A da mi-am dat seama ca ești românca, cum te … etc *g*
****aK Paar
14 Beiträge
ete pla! Pasarica i pasarica si basta! La cocosei este de discutat! Pt ca multe femei vor cel putin o data un penis de la un tip de culoare, sau ?
**********ouple Paar
123 Beiträge
Themenersteller 
Zitat von ****aK:
ete pla! Pasarica i pasarica si basta! La cocosei este de discutat! Pt ca multe femei vor cel putin o data un penis de la un tip de culoare, sau ?

Eu personal nu am avut aceasta fantezie, soțul tot mi-a zis.

Am avut pana acuma 4 de culoare si pot zice mhm da. Depinde ce prinși nu sunt toți wow
***82 Mann
7 Beiträge
Number One 🔥🔥🔥în toată Lumea
*****r79 Mann
121 Beiträge
Salutare tuturor!
Nu cred că se poate stabili o "ierarhie" pe baza criteriului de naționalitate. Pur si simplu cred ca mai mult este vorba despre mentalitatea fiecăruia dintre noi. Si femeile ,ca si noi bărbații avem plusuri minusuri și mi se pare normal sa fie așa (nimeni nu este perfect) . Departe de mine să contrazic pe cineva...postez doar o parere personală si rog să fie tratată ca atare.
Fiecare dintre noi ne expunem părerea din prisma experientelor trăite, unele extraordinare...altele eșec total. Nu pot face un top din punct de vedere al naționalității, însa ce pot spune este ca nemțoaicele si in general femeile din vestul Europei sunt mult mai open mind cand vine vorba despre spontaneitate,deschiderea spre noi experiențe sau trăiri sexuale în comparație cu estul Europei. Și la românce suntem pe drumul cel bun pentru că ușor ușor lumea se deschide iar mentalitatea se schimbă. Mentalitatea si ideile preconcepute...teama de a nu fi judecat pentru placerile si fanteziile sexuale...pudismul care si el constituie un impediment tipic est-european.
Majoritatea cunoaștem zicala conform căreia femeia trebuie sa fie gospodină in casă, doamne in societate si curve în pat.
Unii pot spune despre o nație că sunt cele mai bune,pentru că nu s-au lovit de bariera lingvistică, alții pentru ca deși au putut comunica experiența a fost un eșec. Toti suntem la fel și diferiți in aceeași măsură, depinde doar de gusturile si mentalitatea fiecăruia dintre noi în a avea parte de experiențe sexuale la superlativ
O zi bună tuturor si distracție la MAXIM !
*****mes Mann
9 Beiträge
Fiecare cu gusturile lui!dar da,99% din românce sunt frumoase!in schimb alte tari au și ei dar nu procent așa mare!si mai contează și sufletul și caracterul!degeaba ii păpușa și nu poți sta cu ea de vb de figuri!!si pana la urma și cele “urate” trebe iubite!👍☘️bafta la toți și Numa bine!☘️☘️
*******fee Paar
12 Beiträge
La soare
La soare plajă 😊
*********dovic Paar
3 Beiträge
Buna!Daca püteti organiza ceva frumos cu drag venim si noi.Nu conteaza frumusetea ,noi credem intelegerea,o nebunie frumoasa.Va püpam *kuss*
*****mes Mann
9 Beiträge
Zitat von *********dovic:
Buna!Daca püteti organiza ceva frumos cu drag venim si noi.Nu conteaza frumusetea ,noi credem intelegerea,o nebunie frumoasa.Va püpam *kuss*

Și eu m-aș bagă sa vin!👍☘️o zii faina!🤗
Anmelden und mitreden
Du willst mitdiskutieren?
Werde kostenlos Mitglied, um mit anderen über heiße Themen zu diskutieren oder deine eigene Frage zu stellen.